Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčení peněz na směnku pro zájemce i investory

Hledáte někoho kdo by rád půjčil peníze na směnku a nebo jste to Vy kdo by chtěl peníze půjčit zájemci o půjčku? Tento blog / magazín můžete využít i k vaší inzerci na toto téma. Pro vložení inzerátu posuďte tuto stránku a dole byste měli najít formulář pro vložení komentáře / inzerátu. Inzeráty na tomto blogu nejsou příliš moderovány, pokud byste potřebovali později váš inzerát smazat, napište administrátorovi webu pomocí odkazu „Kontakt“, který je uvedený také na této stránce. Použijte email, který jste použili pro vložení komentáře abyste se identifikovali jako autor.
Možná budete chtít zvýšit vaše šance na získání půjčky a nebo na nalezení zájemce o půjčku, bude vhodné tedy váš inzerát umístit i na další internetové stránky a tématické inzertní weby. Abyste tyto inzertní weby, kde je možné nabízet půjčky našli, můžete použít internetový vyhledávač typu Bing a Google. Hledejte např. Inzerce půjčky, Půjčky fórum. Nenajdete-li nic, je možné doporučit nebankovní firmy které mají v nabízí rychlé půjčky online, např. Express Credit.
Jestliže se poskytováním půjček živíte, možná by bylo i vhodné si zakoupit vlastní doménu s tématem půjčím peníze na směnku a tak byste mohli přitáhnout více zákazníků a opakovaných zákazníků. Založení internetových stránek je docela jednoduché, pokud nechcete investovat peníze, můžete použít i bezplatné řešení na subdoméně, např. pujcimpenizenasmenku.webnode.cz, jestliže vám investice nevadí, použijte webhosting jako instantcpanelhosting.com kde si budete moci vytvořit blog a objednat doménu takřka několika kliknutími myší.
Ještě si pojďme říci co je směnka a co půjčka na směnku obnáší. Směnka je obyčejný papír, který obsahuje povinné údaje / náležitosti aby mohlo jít o platnou směnku. Tyto náležitosti jsou jména a adresy obou stran mezi kterými vzniká vztah půjčení peněz. Dále to bude částka, datum splatnosti a další. Seznam všech náležitostí je možné nalézt v zákoně o směnce (hledej: zákon směnka náležitosti)

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář